سوالات متداول

نحوه آموزش در مرکز آموزش مجازی هادی به چه صورت است؟

شما پس از ثبت نام در یکی از رشته های مرکز آموزش مجازی هادی بسته آموزشی دوره خود را درب منزل تحویل میگیرید. پس از مطالعه جزوات و منابع درسی رشته خود ،یک آزمون به شکل غیرحضوری از شما گرفته می شود ،و پس از بررسی جواب های شما  توسط استاد دوره گواهینامه شما صادر و با پست ارسال میگردد.

 

چنانچه در آزمون قبول نشویم چه اتفاقی می افتد؟

آزمون به شکل غیرحضوری  انجام می شود  و می توانید به شکل حضوری هم برای ازمون تشریف بیاورید .چنانچه در آزمون قبول نشوید می توانید بدون پرداخت وجه در آزمون مجدید که یوزر و پسورد برای شما تعریف می شود مجدد شرکت کنید .

 

اعتبار مدارک در چه حدی است؟

برای کلیه دوره ها و تک درس ها مدارک از معتبرترین ارگان آموزشی کشور یعنی وزارت علوم صادر می شود .در وب سایت نمونه مدارک که با مهر و لوگو وزارت علوم صادر می شود را می توانید مشاهده کنید .

 

مدت زمان ارسال مدرک چه زمان است؟

بعد از دادن آزمون در همان زمان نمره شما اعلام و در سیستم ما ثبت می شود و سپس حداقل 2 هفته و حداکثر 3 هفته گواهینامه وزارت علوم شما ارسال می شود .برای کلیه دوره ها و تک درس ها مدارک از معتبرترین ارگان آموزشی کشور یعنی وزارت علوم صادر می شود .

 

این مدارک برای استخدام مفید است؟

کلیه کسانی که از دوره ها استفاده کرده اند در سازمان خود ارائه داده و از آن استفاده نموده اند. شما می توانید جهت اطلاع بیشتر نمونه مدارک را از سایت گرفته از سازمان خود پرسو جو کنید.

 

مدارک و جزوات مربوط به دوره به چه صورت به دست ما می رسد؟؟

پس از ثبت نام شما در سایت، همکاران ما اطلاعات شما را کنترل و در صورت تایید، بسته آموزشی شما از طریق شبکه سراسری پست  در قالب لوح فشرده (دی وی دی) و یا کتاب و یوزر و پسورد ورود به سامانه LMS (سیستم آزمون آنلاین یا سیستم آموزش آنلاین) برای شما ارسال میگردد، همچنین گواهینامه پایان دوره شما نیز از همین طریق پس از قبولی در دوره برایتان ارسال خواهد شد

 

تفاوت مرکز آموزش مجازی هادی با بقیه موسسه های آموزشی در چیست؟

هادی تنها موسسه آموزش مجازی با همکاری دانشگاه آرمان می باشد که مدارک معتبرترین ازگان آموزشی کشور یعنی وزارت علوم را صادر می کند .
برچسب ها
تلفن مشاوره مشاوره رایگان
کلیک کنید تماس با ما در واتس اپ