گواهینامه ANCCP ایتالیا

 

مدرک بین المللی anccp

گواهینامهANCCP ایتالیا

طی تفاهم نامه منعقده فیمابین موسسه هادی و آکادمی ANCCP ایتالیا منبعد کلیه دانشجویان این موسسه که موفق به اخذ مدرک هادی می شوند ، بدون شرکت در هیچ آزمون تعیین سطحی امکان بهره مندی از مدارک بین المللی آکادمی ANCCP را خواهند داشت
اخذ این مدرک که مرجع صادر کننده آن مجموعه بین المللی ANCCP اینالیا می باشد در جوامع بین المللی (داخل و خارج از کشور ) به منزله مهارت بالای دارنده این گواهینامه و یک معیار مستند جهت اخذ کار مرتبط با گواهینامه مربوطه در کل جهان می باشد .
ضمنا خاطرنشان می شود جهت استعلام گواهینامه های مربوطه می توان از طریق وب سایت آکادمی با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات دانش پذیر مشاهده می گردد.
 

مشخصات گواهینامه:

استعلام گواهینامه:


استعلام گواهینامه:

  • 14 دلار

برچسب ها
نظرات شما
پرستو بیانی نژاد چهار شنبه 19 سپتامبر 2018 پاسخ دهید

سلام من در دانمارک زندگی میکنم و از زندگی نامه ی خانم پریسا نصری متوجه شدم که ایشون مدارک خودشون رو از اینجا کسب کردن که البته امیدوارم اشتباه متوجه نشده باشم . من الان روی لینک شما رفتم ولی متاسفانه فقط به زبان انگلیسی نوشته بود که من اصلا بهش مهارت ندارم . میخواستم بدونم که به زبان فارسی هم میشه این مدرک رو خوند و گرفت یا باید حتما به انگلیسی مسلط باشم ؟ و هم اینکه با کدوم یکی از مدارکتون میتونم نن هم شروع به کار کنم ؟ اصلا این مدارک فقط در ایران به درد میخورند ؟ ممنون میشم اگر جواب بدید .

    بیژن بهادری پنجشنبه 27 سپتامبر 2018 پاسخ دهید

    خیر این مدارک انگلیسی هستند ودر تمامی دنیا اعتبار دارند 

تلفن مشاوره مشاوره رایگان