چشم انداز هادی

چشم انداز هادی

موسسه آموزش عالی آزاد هادی از سال 1379 با اخذ مجوز فعالیت از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فعالیت خود را در برگزاری دوره های آموزشی در زمینه کامپیوتر آغاز نمود و در ادامه از سال 1382 همکاری خود را با دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت برگزاری دوره های آموزشی بلند مدت (مقطع دار) در مقاطع کاردانی و کارشناسی ادامه داد. این موسسه با تکیه بر کیفیت آموزشی و مهارتی توانسته است به عنوان یکی از مجهز ترین و بهترین مراکز این دانشگاه فعالیت خود را ادامه دهد. امکانات ویژه این موسسه از قبیل 20 کلاس آموزشی مجهز به ویدئو پروژکتور، 6 کلاس سایت آموزشی مجهز و 2 آزمایشگاه سخت افزاری مجهز به تجهیزات به روز از قبیل PLC  و فیبر نوری و … کیفیت آموزشی – مهارتی این موسسه را ارتقا داده و درمسیر تربیت نیروهایی با مهارت فعالیت در صنعت و شرکتهای کامپیوتری پیشرفت چشم گیری را ایجاد کرده است. همچنین این موسسه اقدام به برگزاری دوره های کوتاه مدت آموزشی با اخذ مجوز های لازم از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می نماید. در ذیل رشته های مقطع داری که هم اکنون در این موسسه تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می گردد به اطلاع شما مراجعه کننده گرامی می رساند:

این موسسه به عنوان رکنی اثر گذار در عرصه آموزش کشور همچون پل ارتباطی میان دانشگاهیان و صنعت، ایفای نقش نموده و بعنوان سازمانی یادگیرنده و متعهد به جامعه ، با نگاهی رو به آینده و همگام با تحولات علمی و فناوری ، بر آن است متخصصانی کارآمد و کارآفرین برای توسعه کشور آموزش دهد .

این موسسه مأموریت خود را گسترش و ارتقای خدمات آموزشی، تولید و انتشار کتب، نشریات، ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر شش حوزه مدیریت ، معماری ، دکوراسیون داخلی ،  ، روشنایی و نورپردازی و آموزش غیرحضوری تعریف نموده است .

لذا می کوشد تا درافق چشم انداز سازمانی خود ،سرآمد و پیشرو درسطح ملی ومطرح درسطح بین المللی باشد .

این سرآمدی و پیشروی می بایست در تمامی فرآیندهای آموزشی اعم از نیازسنجی،‌برنامه ریزی ،‌اجرا و ارزیابی دوره های آموزشی حاصل شود.

چشم انداز موسسه :

  • ارائه آموزشهای مرتبط با نیاز بازار کار .
  • تربیت نیروهایی، با دانش و مهارت های فنی بالا .
  • مطرح شدن به عنوان یک Brandمعتبر آموزشی در کشور .
  • مطرح شدن به عنوان یک منبع معتبر معرفی نیروی انسانی در بازار کار .
  • مطرح شدن به عنوان یک مرکز معتبر اجرای پروژه های تحقیقاتی دولت و بخش خصوصی

تلفن مشاوره مشاوره رایگان